Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Sunkissed Glow EdT 30ml
Jennifer Lopez Sunkissed Glow är ännu en sprudlande och söt parfym ifrån superstjärnan Jennifer Lopez, denna med en exotisk fruktig och blommig doft som för tankarna till vackra solnedgångar och svajande palmträd på tropiska stränder. Noterna går i söt passionsblomma, lilja och apelsinblomster samt varm bärnsten och ljuv kashmir vilket ger doften en unikt sofistikerad touch.
Jennifer Lopez Sunkissed Glow EdT 30ml
Jennifer Lopez Sunkissed Glow är ännu en sprudlande och söt parfym ifrån superstjärnan Jennifer Lopez, denna med en exotisk fruktig och blommig doft som för tankarna till vackra solnedgångar och svajande palmträd på tropiska stränder. Noterna går i söt passionsblomma, lilja och apelsinblomster samt varm bärnsten och ljuv kashmir vilket ger doften en unikt sofistikerad touch. Jennifer Lopez Sunkissed Glow är en perfekt val till kvinnan som vill ha en sommarparfym med klass, utan kokos eller väl söta fruktkompositioner. Tack vare denna dofts somriga, söta men samtidigt smakfulla karaktär passar den kvinnor av alla åldrar, som vill njuta av sin sommar med stil.
Toppnoter - Passionsblomma
Mellannoter - Lilja och apelsinblomster
Basnoter - Mysk, bärnsten och kasmir
Jennifer Lopez Sunkissed Glow
Köp parfym från Jennifer Lopez Sunkissed Glow på nätet! Fri frakt. Snabba leveranser. Låga priser.
Bli först med att recensera denna produkt!
Din recension:
För att skicka en recension måste du vara inloggad.
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez har med sin vackra sångröst, sin exotiska skönhet, och sin känsla för glamour och mode trollbundit fans över hela världen sedan 1990-talet, och hon har även gett ut en serie parfymer som riktar sig till alla kvinnor som vill dofta och känna sig som stjärnor. Hennes första parfym Glow lanserades år 2002 till omedelbar succé. Med en doft av apelsin, grapefrukt, vanilj och jasmin låg denna första JLo parfym högst upp på dofttoppen i USA. Jennifer Lopez har kontinuerligt fortsatt att ge ut dofter sedan den första succén och har numera tjugo parfymer för både kvinnor och män, som alla representerar sångerskans glamourösa livsstil och stjärnglans.