Hollister
Hollister Wave for Him EdT 100ml - "Tester"
"Tester" innebär att produkten är avsedd att användas i butik för att kunder ska kunna testa doften. Produkten är ny, oanvänd och original men det kan stå "Tester" på kartong och flaska. Ibland saknas även korken på flaskan. Den nya Hollisterdoften för män är en frisk och härligt doft. Doften är inspirerad av den klassiska hollister-killen som vi finner surfandes på en av södra Kaliforniens vidsträckta stränder.
Hollister Wave for Him EdT 100ml - "Tester"
"Tester" innebär att produkten är avsedd att användas i butik för att kunder ska kunna testa doften. Produkten är ny, oanvänd och original men det kan stå "Tester" på kartong och flaska. Ibland saknas även korken på flaskan.
Den nya Hollisterdoften för män är en frisk och härligt doft. Doften är inspirerad av den klassiska hollister-killen som vi finner surfandes på en av södra Kaliforniens vidsträckta stränder.
Toppnoter - Svarta vinbär, rosa grapefrukt och krossade bambublad
Mellannoter - Cypress, lavendel från Kalifornien och neroli
Basnoter - Mysk, tonkaböna och drivved
Bli först med att recensera denna produkt!
Din recension:
För att skicka en recension måste du vara inloggad.
Hollister
Hollister grundades av J. M. Hollister 1922, en handelsresande från västkusten och Södra Kalifornien. Under juli 2009 öppnade Hollister sin första flaggskeppsbutik i Soho på Manhattan i New York under stor uppmärksamhet. Butiken har fyra våningsplan och inredningen påminner om lyxiga sommarhus vid stranden i Kalifornien, alla exklusivt inredda.